http://akhmo.roozkala.net/upload/uc_1794.gif

مدل کت و شلوار مردانه سال ۹۲

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مدل کت و شلوار مردانه سال 92Reviewed by Saeed13 on Mar 8Rating:

مدل کت و شلوار سال

 مدل کت و شلوار سال

مدل کت و شلوار سال

مدل کت شلوار سال -در این مطلب مدل کت و شلوار سال  برای آقایان خوشپوشی که میل دارند همواره بهترین باشند ارائه شده است و همچنین نکاتی که در انتخاب مدل کت و شلوار سال  به آنها میتواند کمک کند.

هر مردی باید حداقل یک کت و شلوار خوب داشته باشد. حتی معمولی ترین افراد نیز باید در موقعیتهایی مانند مراسم عروسی یا میهمانی های رسمی شرکت کنند، بنابراین به یک کت و شلوار خوب نیاز دارد.با توجه به اینکه سال جدید نیز نزدیک است نکات زیر به شما در انتخاب مدل کت و شلوار سال کمک می کند و باعث می شود مدل کت و شلواری انتخاب کنید که بتوانید مدتی طولانی از آن استفاده کنید.

چگونه مدل کت و شلوار سال را انتخاب کنیم:

مدل کت شلوار سال -کت‌ها برحسب تعداد دکمه، طرح و جنس پارچه و فرم آن انواع مختلفی دارند و در نتیجه کاربردهای مختلفی هم دارند.

برای انتخاب مدل کت سال با سایز و موقعیتی که می‌خواهید از آن استفاده کنید نکاتی وجود دارد که می‌تواند انتخاب شما را ایده‌آل‌تر کند.

اگر مدل کتی که برای سال انتخاب میکنید برای میهمانی است بهتر است مدل کت‌هایی که تعداد دکمه کمتری دارندانتخاب شوند، علتش هم این است که وقتی تعداد دکمه کت کمتر باشد مثل ۲ یا ۳ دکمه طبیعتا یقه کت بازتر خواهد بود و می توانید از کراوات استفاده کنید.البته در ایران بیشتر از کت‌های ۳ دکمه استفاده می‌شود و در کشورهای اروپایی از کت‌های ۲ دکمه. هرچه تعداد دکمه بیشتر می‌شود کت‌ها نیمه‌رسمی می‌شوند .

نکات دیگری که در انتخاب مدل کت وشلوار سال می تواند به شما کمک کند:

انتخاب رنگ:(مدل کت شلوار سال)مدل کت شلوار سال -اگر در سال  نخستین کت و شلوار خود را می خرید، رنگ سرمه ای را انتخاب کنید. اگر قبلا چنین رنگی را داشته اید، مشکی، زغال سنگی، خاکستری روشن یا قهوه ای را انتخاب کنید.

در رابطه با جنس هم هر چقدر میزان پشم آن بیشتر باشد کت رسمی‌تر خواهد بود و معمولا کت‌های رسمی از ۱۰۰ درصد پشم تهیه می‌شوند. مرغوبیت این کت‌ها به کیفیت و نوع پشم به کار رفته بستگی دارد.

نکات دیگری که در انتخاب مدل کت و شلوار سال میتواند به شما کمک کند، عواملی از جمله ویژگی‌های اندامی، سن، نوع چهره و… (ویژگی‌های فردی) عواملی هستند که در هر مورد انتخاب را محدودتر می‌کنند.

عکس هایی از مدل کت و شلوار سال

 مدل کت و شلوار سال
 مدل کت و شلوار سال
 مدل کت و شلوار سال
 مدل کت و شلوار سال
 مدل کت و شلوار سال
 مدل کت و شلوار سال
 مدل کت و شلوار سال
 مدل کت و شلوار سال

برچسب‌ها: کت مردانه, مدل های زیبای کت مردانه, کت و شلوار دامادی, مدل کت و شلوار سال

ارسال نظر