http://akhmo.roozkala.net/upload/uc_1794.gif

مانده حساب کارت بانک با اینترنت

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مانده حساب کارت بانک با اینترنتReviewed by Saeed13 on Oct 22Rating:

آموزش اطلاع از مانده حساب کارت بانک با اینترنت

با توسعه خدمات بانکی در ایران و پشتیبانی از کارت بانک برای خرید اینترنتی امکانات متنوعی از طرف بانک های مختلف ایران هم اکنون از طریق اینترنت در دسترس است. یکی از این خدمات که ممکن است روزانه بارها نیز به آن نیاز داشته باشید امکان اطلاع از موجودی حساب کارت های شتاب به صورت آنلاین است. در این نوشته از سایت تور تک با چگونگی دریافت باقیمانده حساب از طریق سایت رسمی بانک های کشور آشنا می شویم.

چگونگی اطلاع از باقیمانده حساب کارت بانک به صورت اینترنتی

برای حفظ امنیت دارندگان حساب در بانک های مختلف، قانونی توسط بانک مرکزی تنظیم شده است که هنگام انتقال وجه و اطلاع از موجودی کارت بانک نیاز است که دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام نمایند و از دیگر سایت ها این امکان هم اکنون در دسترس نیست.

پس برای اطلاع از باقیمانده حساب کارت بانکی خود از طریق سرویس معرفی شده در زیر می توانید بدون هیچ مشکلی و در هر ساعتی از شبانه روز این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید برای استفاده از هریک از سرویس های زیر نیاز است که شماره کارت، رمز دوم، کد اعتبارسنجی دوم (CVV2) و تاریخ انقضای کارت خود را داشته باشید.

اعلام موجودی بانک پاسارگاد

یکی از اولین بانک هایی که امکان اعلام موجودی حساب را به صورت اینترنتی برای کاربران خود فراهم کرد بانک پاسارگاد ایران بود. درصورتی که از کارت این بانک استفاده می کنید با استفاده از سایت پرداخت اینترنتی پاسارگاد که آدرس آن در زیر وجود دارد می توانید این کار را انجام دهید.

http://epayment.bankpasargad.com/Balanceinquiry.aspx

دریافت مانده اینترنتی بانک ملی ایران

بانک ملی نیز در درگاه پرداخت اینترنتی رسمی خود سرویس دریافت مانده اینترنتی را چندماهی است که راه اندازی کرده و با رفتن به آدرس زیر می توانید این کار را انجام دهید.

http://epayment5.bmi.ir/remain

مانده گیری بانک صادرات

این بانک نیز در درگاه الکترونیکی پرداخت آنلاین خود با نام دامون اقدام به نمایش مانده حساب کارت بانک صادرات می کند که از طریق آدرس زیر در دسترس است. توجه داشته باشید کارت قدیمی عرضه شده توسط این بانک تاریخ انقضایی روی آنها درج نشده است که می توانید این فیلد را هنگام پر کردن فرم اطلاع از موجودی با واردکردن هر رقمی پشت سر بگذارید.

https://damoon.bsi.ir/damoon/services/balance/balanceinquiry.jsp

مانده حساب بانک تجارت

برای اطلاع از مانده حساب کارت بانک تجارت خود نیز بدون عضویت در سایت رسمی و تنها با داشتن اطلاعات کارت خود یعنی شماره کارت، کد CVV2، رمز دوم کارت و تاریخ انقضای کارت می توانید از طریق آدرس زیر که سایت رسمی این بانک نیز هست استفاده کنید.

https://pg.tejaratbank.net/paymentgateway/getbalance

مانده حساب بانک مسکن

اگر از استفاده کنندگان کارت بانک مسکن نیز هستید از طریق اینترنت و با رفتن به آدرس زیر می توانید از موجودی حساب خود آگاهی پیدا کنید.

http://epayment.bank-maskan.ir/banking/balanceinquiry.aspx

 

امکان ارسال نظر وجود ندارد